برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
توضیحات
تاریخ : 12 اسفند 1398
موقعیت : تهران

اسانس هلو:

بعضی از گیاهان (بخصوص درختان میوه‌دار) حاوی روغن‌های ضروری نیستند.این موضوع که چرا طبیعت آن را به این روش کار کرده است دشوار است. اما هیچ راهی برای استخراج “جوهر” از میوه هلو، برگ، پوست درخت یا هر قسمت دیگر از گیاه از طریق تقطیر یا هر روش دیگری وجود ندارد.درعوض، عطر و بوی هلو آبدار را به صورت کاملاً مصنوعی و یا با ترکیب روش‌های کاملاً مصنوعی تهیه می‌شود.

مزایا و استفاده از اسانس هلو:

بسیاری از افراد بو کردن رایحه هلو تازه که با خامه مخلوط شده است، دوست دارند.این می‌تواند خاطرات نشستن روی ایوان را در یک شب گرم تابستان، خوردن بستنی وانیلی پوشیده از برش‌های هلو تازهرا به شما برگرداند.مخلوط اسانس هلو با روغن رایحه وانیلی یا روغن ضروری وانیل می‌تواند احساس مشابهی را ایجاد کند! چند قطره روغن هلو و وانیل را در یک مرطوب‌کننده غبار مایع امتحان کنید تا احساس آرامش را در خانه خود ایجاد کنید.اسانس خالص هلو ترکیبی آرامش‌بخش است که برای ماساژ، مراقبت از صورت و تهیه‌ی عطر استفاده می‌شود.چند قطره روغن عطر هلو را به یک عطر توت مانند تمشک یا توت‌فرنگی اضافه کنید و برای ایجاد یک روغن بدن خامه‌ای با پایه روغن نارگیل تکه‌دار استفاده کنید.سعی کنید یک روغن عطر هلو را به صابون‌های خود اضافه کنید.خواه صابون‌هایی با نوار جامد یا صابون‌های مایع باشند.آن را با رایحه‌ای از گل مانند اسطوخودوس یا ماگنولیا برای پیچ و تاب تعجب‌آور مخلوط کنید. دقیقاً بوی آن مانند یک نسیم تابستانی می‌باشد.

احتیاط در مصرف اسانس هلو:

تهیه اسانس خالص هلو امکان‌پذیر نیست، به این معنی که هر نوع اسانس هلو ۱۰۰٪ خالص و طبیعی تولید نمی‌شود. این عطر ممکن است هنوز هم عالی باشد.روغن دارای خواص مصنوعی بوده و نباید از آن برای درمان انواع بیماری‌ها یا مشکلات سلامتی استفاده شود.

اطلاعات تماس:

0508 485 0912414 8008 0919313 8008 0919تلفن های ثابت:031-95023710-15

 

 


آگهی های مشابه
بالا